Titulna Foto Do Listingu Partneri

AVITA

Partner

AVITA vie, aké dôležité je zdravie, kondícia a entuziazmus, preto prináša doplnky výživy, ktoré pomáhajú podporiť a udržať si fyzickú aj psychickú pohodu a odolnosť. Samozrejme, doplnky nenahradia plnohodnotnú životosprávu, ale pomáhajú udržiavať rovnováhu – dnes takmer neznámu veličinu. Veď stačí, aby sme raz kvôli starostlivosti o svojich blízkych alebo kvôli pracovným povinnostiam zanedbali pravidelnú stravu, dostatočný pitný režim, spánok alebo šport a už je rovnováha narušená.
AVITA ponúka riešenie vo forme jedinečných doplnkov výživy. Ich výnimočnosť tkvie v kombinácii vzácnych darov prírody a vedeckého pokroku. Všetky  produkty na podporu a udržanie dobrého života sú vyrobené výhradne z prírodných surovín, pričom AVITA dbá na to, aby neboli zaťažené nepriaznivými vplyvmi životného prostredia. Samozrejme, aj pri ich spracovaní kladie dôraz na kvalitu, aby si aktívne látky z prírody udržali svoju silu a ich efekt znásobuje na základe najnovších výsledkov vedeckého výskumu v oblasti medicíny, nutričných doplnkov a prírodného liečiteľstva. Pre zachovanie sily prírody, znásobenej poznaním ľudstva, nie sú AVITA doplnky výživy zaťažené prídavnými látkami ako sú dochucovadlá alebo farbivá a sú zabalené v recyklovateľných obaloch.

MoringaBlueiron 240Vitaminc

Zvlášť sme hrdí na naše lipozomálne doplnky výživy, ktoré fungujú na báze nanotechnológie a na rozdiel od väčšiny iných doplnkov sa takmer stopercentne vstrebávajú v čreve a odtiaľ putujú na to miesto v organizme, kde sú reálne užitočné. Našou čučoriedkovou „bombou“ je produkt Blueiron, tekuté železo z fínskych divokých čučoriedok, ktoré obľubujú všetky ženy – tehotné, mamičky, športovkyne, vegánky a tiež je vhodné pre detičky od 3 rokov.

Ada Dovnutra

Prečo sme sa rozhodli podporiť projekt MAMA ROKA 2020?

Mama je osoba, ktorú nemusíme o nič prosiť, pretože nám dala všetko predtým, ako sme si vôbec niečo priali. Našim prianím je, aby každá mama bola zdravá a mala dostatok energie pre seba, a tiež pre starostlivosť o rodinu.  Fandíme každému projektu, ktorý v sebe ukrýva hlbší zmysel, lásku a osvetu. Našu empatiu a sympatiu má každá jedná mama.