Titulná Image Foto Profilu Firmy

CCC

Partner

CCC je štýlovou značkou obuvi, kabeliek a doplnkov pre celú rodinu. Žena, jej každodenné potreby, sny a plány sa odrážajú v našej ponuke i komunikácii. Zvlášť podpora matiek, ich kreativity počas materstva či pomoc ak je potrebná nám nie je cudzia. Na Slovensku sme za svojich 9 rokov pôsobenia podporovali Občianske združenia, ktoré sa venujú matkám v núdzi a aktívne sme spolupracovali aj s viacerými blogujúcimi mamičkami, ako sú napríklad fashionspy, happy_singlemom či doubletrouble.

Ccc 1 Ccc 2

Prečo sme sa stali partnermi projektu?

Spoločnosť CCC hrdo obúva všetky silné ženy, akými matky jednoznačne sú. Chceme ich rozmaznávať v teplých papučiach, keď v noci vstávajú k najmenším drobcom. Nosiť ich pohodlne a stabilne pri každej naháňačke či schovávačke. A rovnako im byť oporou, keď chcú byť za dámy na vysokej nohe. CCC je tu pre matky v každej situácii, či už hľadajú nadčasovú kvalitu, horúce trendy alebo športovú pohodlnosť. Preto sme sa v CCC rozhodli podporiť mamy, mamky, maminky aj prostredníctvom tohto partnerstva.

Zaujala nás myšlienka tohto projektu. Materstvo je nádherná časť života, a toto je jeden spôsob, ako si ju ešte viac okoreniť, spoznať nové kamarátky alebo sa jednoducho zabaviť s ostatnými mamičkami. Kto má na to chuť, nech sa zapojí. My teda určite áno!

Ccc 3 Ccc 4

www.ccc.eu/sk/