Titulná Image Foto, Ale Aj Dovnútra

Chefparade

Partner

Iný druh oddychu v Škole varenia Chefparade

 

Ak ste už viackrát rozmýšľali, ako spestriť váš voľný čas netradičnými aktivitami, Chefparade je to, čo ste hľadali. Perfektná atmosféra, skvelé jedlo a kopec zábavy.

 

Ak Chefparade ešte nepoznáte, vedzte, že by ste určite mali!

Chefparade je najväčšia škola varenia na Slovensku a od roku 2011 ponúka širokej verejnosti kurzy varenia a firemné teambuidlingy.

V našom portófliu však nájdete aj súkromné party, narodeninové oslavy, workshopy, či outdoorové eventy. Jednoducho, pripravíme vám akýkoľvek kulinársky zážitok na mieru podľa vašich najtajnejších predstáv. Zárukou kvality sú určite aj čísla, ktoré hovoria sami za seba. Kurzy varenia za takmer 9 rokov navštívilo viac ako 25.000 ľudí a zorganizovali sme takmer 2.000 firemných eventov.

Aktuálne ponúkame viac ako 40 rôznych druhov kurzov varenia so zastúpením viacerých svetových kuchýň – od mexickej, cez francúzsku, taliansku, thajskú, indickú, japonskú a mnohé iné. Myslíme aj na zdatné cukrárky a pekárky s kurzami pečenia, výrobou čokoládových praliniek, či makróniek. Na svoje si prídu kulinárski nadšenci aj  začiatočníci.

Môžete si u nás oddýchnuť od každodenných povinností, zabaviť sa a v neposlednom rade sa niečo nové naučiť.

Chefparade Lidi 30 Zm Spanelsko1 Paella

V našom Chefmarkete nájdete množstvo vynikajúcich exotických potravín, predovšetkým z ázijskej a indickej kuchyne, ale aj ponuku donášky jedál. Veď predsa aj mamy potrebujú občas voľno od varenia, tak si stačí objednať a Chefmarket to odvarí za vás.

Steaky1 Svickova A Bataty Thajsko1 Padthai (2)

Prečo sme sa stali partnerom projektu?

Chefparade veľmi nadchla myšlienka Mama roka 2020. Chcú byť súčasťou projektu, ktorý podporuje inšpiratívne príbehy silných mám a otcov, ktorí sú v nasadení 24 hodín, 7 dní v týždni. Ich zanietenie a všetko vložené úsilie nesmie ostať nepovšimnuté. Aj mamy a otcovia si predsa zaslúžia kvalitný oddych, no nie?

www.chefparade.sk