Fitshaker Cvicim Doma 2560x1440px Televizor Bez Text

Fitshaker

Partner

Kto sme a prečo sme súčasťou tohto krásneho projektu MAMA ROKA 2020

 

Partnerom súťaže MAMA ROKA 2020 sa stala spoločnosť  FITSHAKER, ktorá sa zameriava na online fitko. Fitshaker víziou je, aby každá žena bola krásna nielen zvnútra, ale i navonok. Nezameriava sa na konkrétnu „zidealizovanú“ krásu ženy, ale snaží sa pomáhať každej jednej, či už je to študentka, budúca mamička, žena karieristka alebo žena užívajúca si krásnu jeseň života.

Keď sa vysloví slovo MAMA – tak jednoduché, a pritom v sebe ukrývajúce nevyčísliteľné bohatstvo.  Je to práve ona, ktorá celý svoj život venuje vrúcnu starostlivosť o dieťatko. Formuje ho, buduje v ňom osobnosť, usmerňuje ho, pomáha mu, rany pofúka, povzbudí, pohladí, venuje mu vrúcne slová... Žije a dýcha pre neho.

Práve preto, ak si MAMA nájde chvíľu pre seba, je to priam dar. My sa snažíme, aby ani mamička od svojho dieťatka nemusela odchádzať a aj napriek tomu aby venovala chvíľku aj sebe samej! A o tej je aj celý projekt MAMA ROKA. Prepojenie lásky, starostlivosti, podpory, hľadanie energie na zvládanie ťažkých chvíľ v neľahkých životných situáciách to je to, prečo fandíme a držíme palce projektu, ktorý v sebe ukrýva SRDCE.

Kľúč k úspechu je podľa Fitshaker naozaj jednoduchý „PREMEŇ SVOJU OBÝVAČKU NA FITKO.“  Tento kľúč slúži k tomu, aby každej žene, na ktorú má Fitshaker dosah, dopriali pravidelné cvičenie a zdravé stravovanie. Vďaka tejto myšlienke sú inšpiráciou tisíckam žien, ktoré pomocou  „virtuálnehoonline fitka cvičia doma v obývačke a premieňajú svoje sny do reality. Okrem kopy endorfínov, ktoré získavajú,  šetria čas, peniaze a prezentujú sa  výsledkami, na ktoré sú právom hrdé!

Titulna Image Foto Do Profilu

Keďže zdravý životný štýl súvisí i so zdravým stravovaním, Fitshaker neleňoší ani v tomto smere a zaplnil stránky chutnými, výživnými a jednoduchými receptami pravidelne publikovanými nielen na Fitshaker blogu, ale i v  kuchárskych knihách a špeciáloch Z FITKA DO KUCHYNE .

fitshaker.sk