Gelovy Polomatny Ruz Shades

Mary Kay

Hlavný partner

Mary Kay je americká kozmetická spoločnosť, ktorú v roku 1963 založila Mary Kay Ash. Žena s veľkým srdcom, ktorá je dodnes uznávaná na celom svete ako jedna z najúspešnejších podnikateliek. Verila, že ženy dokážu skĺbiť rodinu s kariérou.

 

Túžba Mary Kay Ash pomáhať ženám dosiahnuť osobný rast a finančný úspech viedla k rozvoju spoločnosti, ktorá sa rozrástla do jedného z najväčších priamych svetových predajcov prípravkov starostlivosti o pleť a dekoratívnej kozmetiky. Prípravky Mary Kay sú predávané výhradne prostredníctvom nezávislých kozmetických poradkýň a to takmer v 40 krajinách sveta.

 

V roku 1999 dostala ponuku na vybudovanie pobočky Mary Kay na Slovensku Edita Szabóová. Z pozície dnes už generálnej riaditeľky Mary Kay pre Českú a Slovenskú republiku si zasadne i do poroty ankety Mama roka 2022.

 Mery Lesk Mary Kay

 

Prečo sme sa stali partnerom projektu?

„Partnerstvom projektu sme chceli poukázať na jedinečné a výnimočné dámy, mamy, ktoré nachádzame vo svojom okolí a ktorých príbehy môžu byť inšpiráciou pre nás všetkých. Tešíme sa na silné príbehy plné odvahy, vytrvalosti, ale i srdečnosti. Verím, že tieto pozitívne vzory budú motiváciou i pre nás ostatných” uvádza Edita Szabóová. „Nesmieme, samozrejme, zabúdať ani na pánov. Som naozaj veľmi zvedavá na príbehy inšpiratívnych oteckov, ktorí sa v živote nevzdali,” dopĺňa.

www.marykay.sk