Sofia 1200x607 A

SOFIA

Partner

SOFIA patrí medzi najväčšie obchodné siete so šperkami na slovenskom trhu. Popri vlastnej značke SOFIA je autorizovaným predajcom svetových značiek šperkov a hodiniek ako napríklad PANDORA, THOMAS SABO, CUTIE a mnohé iné. V našej ponuke okrem dámskych a pánskych šperkov nájdete aj široký sortiment detských kúskov. Od náušníc pre najmenšie bábätká, cez šperky pre väčšie slečny až po hodinky s rozprávkovými motívmi.

Náš e-shop je podporený už 16-timi kamennými predajňami. Ponúkame kvalitný servis, výhodný vernostný program, lákavé akcie a najmä korektné ceny. Najviac nás teší množstvo spokojných zákazníkov, ktorí sa k nám radi vracajú. Hlavne vďaka nim sme na trhu už takmer 30 rokov a stále sa môžeme zlepšovať a rásť.

 Sofia 3Sofia 2

Prečo sme sa stali partnerom MAMA ROKA 2021?

Prostredníctvom našich šperkov prežívame s našimi zákazníkmi tie najkrajšie životné okamihy. Jedným z nich je narodenie bábätka. Keď sa zo žien stávajú mamy a nám sa ujde kúsok šťastia z ich úsmevov.

V našej firme prevládajú ženy, a tak sa plne vieme vcítiť do láskyplnej, no náročnej roly matky. Práve preto sme sa tento projekt rozhodli podporiť. Šperky sú detail, ktorý dokáže veľa. Vďaka nemu sa ženy cítia ešte krajšie nech sú kdekoľvek. S jemnými praktickými šperkami s deťmi na ihrisku alebo s výraznejším kúskom na večeri s priateľkami.

https://www.sofia.sk/sk