Foto 1

Sunar

Partner

Značka Sunar už od roku 1936 vyvíja produkty pre výživu tých najmenších. Stará sa tak o správnu výživu každej novej generácie už 85 rokov. Vo svojich produktoch vždy dbala na tú najvyššiu kvalitu, vyvážené zloženie ako aj celkovú výživovú hodnotu. Vďaka tomu napríklad mliečna výživa Sunar vždy obsahovala a aj obsahuje mliečny tuk, jednu z najdôležitejších ingrediencií materského mlieka. Dôveruje svojej tradičnej receptúre a neustále ju s expertmi z Hero Institute for Infant Nutrition vylepšuje, aby sa i naďalej čo najviac približovala materskému mlieku.

V celom svojom portfóliu produktov dodržiava veľmi prísne štandardy kontroly vysokej kvality, ktoré sú kladené na dojčenské produkty. Všetky vstupné suroviny prechádzajú niekoľkými laboratórnymi testami, ktoré prebiehajú tak počas ako aj na záver výrobného procesu.

V rámci značky Sunarsi každý rodič vyberie produkty v Baby kvalite od mlieka, cez kaše, kapsičky, hotové jedlá, či obľúbené snacky. Nechýbajú ani tie, v BIO baby kvalite.

Sunar1  Sunar2 Sunar3 Sunar4

Prečo ste sa stali partnerom projektu MAMA ROKA:

„Partnerstvo projektu nám dáva možnosť nahliadnuť do výnimočných príbehov rodín, mám i otcov a poukázať na to, že každý príbeh je iný a táto rozmanitosť je veľmi dôležitá. Sunar podporuje mamy a rodiny bez ohľadu na rozdiely medzi nimi a má tendenciu spájať a inšpirovať k vzájomnej podpore i pochopeniu. Tak ako je materstvo pre niekoho náročné, pre niekoho úplne jednoduché, potrebujeme vzájomné porozumenie. Veríme, že zdieľaním príbehov a rôznych pohľadov, môžeme pomôcť niekomu, kto práve prežíva podobne náročnú situáciu. Preto jepre nás podpora projektu MAMA ROKA inšpiratívnou aktivitou.“

 

Dojčenie je pre dojčatá najlepší spôsob výživy. Odporúča sa výhradné dojčenie aspoň do ukončeného 4. - 6. mesiacas následným zavedením komplementárnej výživy s tým, že by sa malo aj naďalej pokračovať s dojčením.  Dojčenská výživa by mala byť podávaná len na základe odporúčania lekára. Potravina na osobitné výživové účely. Komunikácia sa nevzťahuje na počiatočné dojčenské mlieka a špeciálne mlieka.

 

 

www.sunar.sk