Foto

Dominika Stašová

Hlasovanie bolo ukončené.

v kategórii MAMA influencerka

9245 hlasov

Dominika má 27 rokov. Na sociálnych sieťach ju volajú Domi.

Je to inšpiratívna žena, matka, priateľka, má rada turistiku spolu so svojou rodinou, rada varí a venuje sa cvičeniu. Ťažké situácie sa snaží brať s nadhľadom, vo viere, večný optimista v jednom. Je šťastnou mamou dvoch dcér. Na svojich sociálnych sieťach sa venuje najmä pozitívnemu prístupu k životu, cestovaniu s rodinou, motivuje druhých k zdravému životnému štýlu a pohybu. Ukazuje ženám, že aj keď sa stanú matkami, nemajú zabúdať samé na seba. Poukazuje na realitu a nedokonalosti, pre ktoré sa mnohé z nás často zbytočne trápia. Ako mama vie, že sociálne siete môžu mať negatívny vplyv na naše deti. Môže ísť o porovnávanie sa s ideálmi, alebo o problémy s jedlom. Záleží jej na osvete medzi mladými dievčatami. Chce odovzdať druhým kúsok seba a vnímania života. Riadi sa heslom: ŠŤASTIE JE VOĽBA.

Do našej ankety ju zaregistrovala jej dávna suseda Júlia. „Dominiku som spoznala ešte keď bola študentka a boli sme susedky, bývali sme v jednom bytovom dome v Trstenej. Vydávala sa v mladom veku – 20 rokov, má krásne dve dcéry. Jej veľkou hodnotou je rodina a deti. Veľkou oporou je jej manžel. Je vyštudovaná fyzioterapeutka a počas materskej si urobila kurz osobnej trénerky a stala sa aj nutričnou poradkyňou. Pred nejakým časom som objavila jej instagram, ktorý ma zaujal jej príspevkami. Preto som sa rozhodla ju prihlásiť do tejto ankety“ vyjadrila sa Júlia.

Jej mladšia sestra Aďka o nej hovorí: „Od malička som ju vnímala ako moju veľkú sestru, ktorá nepozná žiadne prekážky. Keď si založila rodinu, postupom času sa začala venovať tvoreniu na Instagrame.. Nedostala sa k počtu followerov len tak. Chcelo to veľa trpezlivosti a odhodlania. Je známa najviac svojim úsmevom. Veľa ľudí jej dáva najavo vďačnosť, že im pomohla ukázať správny smer.“

https://www.instagram.com/domi_stasova/

https://vm.tiktok.com/ZMd4krtqp/