Img 2098

Monika Michňová - víťazka kategórie MAMA influencerka

Hlasovanie bolo ukončené.

v kategórii MAMA influencerka

13447 hlasov

„Keď som na stole v kuchyni zbadal reklamu na túto súťaž jednoznačne som vedel, že musím napísať, aj keď ja teda nie som typ človeka s básnickým črevom. Musím Vám však povedať o mojej žene. Ak Vám o nej nepovie iná mamička z Instagramu, ktorej pomohla, tak ja určite áno.“ takto začal Matej písať príbeh o svojej manželke Monike.

Monika je mladá doktorka, matka a teraz už aj influencerka. Jej príbeh sa začal keď pravidelne mávala telefonáty od svojich kamarátok, ktoré chceli od nej radu ohľadom zdravia svojich detí. Neskôr ju kontaktovali aj kamarátky jej kamarátok. „Už dávno som jej vravel, nech si založí účet na sociálnych sieťach a svoje rady dáva von a nemusí písať to isté desaťkrát, ale prišlo to až potom keď konečne zostala na materskej a práca jej tak trochu začala chýbať.“ hovorí Matej. Monika si založila profil na Instagrame (detska_doktorka), kde píše - pomáha a radí mamičkám. Zrazu, ale nastal zlom a mamičky začali pribúdať a aktuálne pol roka po vzniku účtu má Monika už takmer 18 tisíc sledovateliek,  ktoré Monike denne píšu a ďakujú, ako im jej rady denne pomáhajú.

„Som šťastný, keď vidím ako to manželku napĺňa a je rada, keď jej nejaká mamička napíše svoj príbeh a to, že vďaka videu o prvej pomoci si vedela poradiť s dusiacim dieťaťom, kým prišla RLP - vlastne mu zachránila život.“ dodáva Matej. Denne popri ich malej dcérke Vaneske, ktorej sa venuje naplno, rieši ešte domácnosť a vybavovačky okolo stavby domu. „Úprimne vôbec nechápem ako to robí a to si ešte nájde čas napísať príspevok alebo odpovedať na množstvo správ, ale robí to. Obdivujem ju. Práca lekárov je zaslúžená práca, ktorá bohužiaľ v našej krajine nemá patričné ohodnotenie a ľudia si ich prácu vážia málo. Tu sa tzv. celebritou môže stať každý, kto bol v televízii, ale pre mňa sú tiché celebrity v bielych plášťoch práve lekári, ktorý denne zachraňujú životy a nič zato nechcú. Moja žena patrí medzi nich a chcem, aby ste o nej vedeli aj Vy a Vaši čitatelia. Ďakujem za tú najúžasnejšiu manželku a tú najlepšiu mamu pre našu dcérku Vanesu.“ vyjadril sa na záver Matej.

https://instagram.com/detska_doktorka?utm_medium=copy_link