Foto

Silvia Škultéty - finalistka

Hlasovanie nie je možné.

v kategórii MAMA influencerka

60186 hlasov

Pozitívny prístup k životu, láskavá výchova deti a zorganizovaná domácnosť. Silvia dáva návody ako pekne žiť a inšpiruje tisíce žien .

"Život s deťmi je iný. Je rozmanitý, hektický, rýchly, obetavý a zároveň láskyplný. Narodením prvej dcérky prišli úplne prirodzene na rad rôzne otázky týkajúce sa materstva i rodičovstva. Ako dieťa vychovať, aké hračky mu vybrať, kde sa dá s malým dieťaťom cestovať … Všetky informácie aj aktivity som dlho spracovávala. Odpovede na svoje otázky som čítala v článkoch a knihách a povedala som si, že keď to nedokážem uľahčiť sebe, pomôžem aspoň iným mamám  a všetko čo zistím, zapíšem do článkov alebo prispevkov a o obsah sa podelím. Tak to všetko začalo. Takto som začala písať blog, fotiť a prispievať na svoje sociálne siete. Keď prišla otázka, ako to všetko stíham a ako dokážem mať doma stále upratané, prišla na rad aj téma Organizovaná domácnosť a moje tipy ako mať doma poriadok a systém. Sociálne siete a blog mám už 5 rokov. Veľakrát sa stretávam s názorom, že mať deti, usporiadanú domácnosť, prácu a čas aj na seba je niečo nadľudské a nereálne. Že na sociálnych sieťach je toto len jeden klam a akési pozlátko oproti reálnemu životu. Nie je to však nič špeciálne, dá sa pekne žiť len treba mať vôľu a chuť si život zorganizovať. Pracovať na sebe, svojich snoch ale aj na partnerskom vzťahu. Čo do sveta vyšleš sa ti vráti a čo do svojich detí a vzťahu zaseješ, to neskôr zožneš . 

Som presvedčená o tom, že my mamy dokážeme čokoľvek len treba vedieť pracovať so správnymi informáciámi a byť inšpirované správnymi ľudmi a činmi ♥️" napísala nám Silvia.

www.Minidiamondblog.com,

www.instagram.com/minidiamondblog