Foto

Veronika Šurinová

Hlasovanie bolo ukončené.

v kategórii MAMA podnikateľka

732 hlasov

Veronika si práve vychutnáva materskú dovolenku s dcérou Luckou. Považuje sa za veľmi akčnú žienku, a keďže slovo nuda jej nič nehovorí ani počas materskej, rada tvorí. Čokoľvek. Tak vznikla aj kniha „Každý krok je môj príbeh“ . Darček, ktorý zveční prvé okamihy, školské šibalstvá, ale aj maturitný ples.

„Knihu som pôvodne chcela vytvoriť len pre našu blšku (moju dcéru Lucku), no manželovi sa moja myšlienka natoľko zapáčila, až ma prehovoril, aby som sa o knihu podelila so všetkými. Doposiaľ som nemala s tvorbou ani písaním kníh najmenšie skúsenosti, ale ako sa hovorí : ak o tom dokážeš snívať, dokážeš to aj spraviť.“ vyjadrila sa Veronika

Niekoľko mesiacov, dní i nocí s priateľmi, s kruhmi pod očami sa jej podarilo vytvoriť vlastnú knihu, od prvotnej myšlienky cez texty až po celkový dizajn.  Nakoľko bolo po finančnej stránke ťažšie väčšie množstvo kníh pre ňu vytlačiť, podarilo sa jej vďaka skvelým ľudom peniažky na tlač kníh vyzbierať.

A tak sú na svete, robia radosť aj ostatným maminkám a ich ratolestiam. Spolu s manželom vytvorili web, kde sa knižky dajú naďalej zakúpiť spolu s miľníkovými  kartičkami.

Vytvorila RASTÚCI pamätníček, obohatila o množstvo originálnych nápadov na aké nenatrafíte v žiadnej inej. S nápadmi prináša tiež vlastný pojašený humor a moderný veselý dizajn. Z knižky srší dobrá nálada a hravosť. Tam kde všetky knižky končia, jej ešte len začína. Ako jediná z pomedzi všetkých doposiaľ vytvorených kníh o bábätkách dáva deťom voľnú ruku v pokračovaní vypisovania svojho príbehu. Druhá polovica knihy je preto venovaná ich tvorivosti a myšlienkam. Rodičom preberú z rúk pero a oni samy budú dotvárať svoj pamätníček, ktorý zachytí kúsok sveta ich očkami, nechá vymyslieť rozprávku, kresliť svoju rodinku, vyrozprávať dych vyrážajúce zážitky.

„Ak máte svoje sny, verte si a pustite sa za svojim cieľom. Nie vždy je to ľahká cesta, ale väčšinou stojí za to bojovať a skúsiť to.“ dodala Veronika

https://www.mojpribeh.com/